logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj

Dnia 07.05.2019 r. na obiektach sportowych budynku G4 odbyły się  Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których udział brali uczniowie naszej szkoły w składzie: Karolina Wolny, Martyna Kowaliszyn, Alicja Goebel, Olimpia Skrok-Wolska, Alicja Wożny, Daria Najberg, Adrianna Przybyło, Natalia Koss, Angelika Sularz, Olga Machulec, Daniel Rajchert, Remigiusz Piechowski, Patryk Mąka, Cyprian Brilla, Jakub Oleksy, Kacper Sekuła, Wojciech Kostelnik, Dawid Deja, Jakub Jojko, Szymon Musiał, Krzysztof Pauszek. Obydwie ekipy (dziewcząt i chłopców) nie dały szans pozostałym zespołom z żorskich szkół i wygrały zawody dając sobie przepustkę do rywalizacji na szczeblu rejonowym w Rybniku!

Wszystkim startującym zawodnikom gratulacje za sportową walkę, a nauczycielom Wf-u za przygotowanie uczniów oraz za organizację Igrzysk.

 
Konkurs "Co wiesz o Żorach" PDF Drukuj
14 maja w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się I etap (drużynowy) konkursu: "Co wiesz o Żorach" Wzięli w nim udział uczniowie z dziewięciu szkół podstawowych. Naszą reprezentację tworzyła drużyna w składzie: 

Oliwia Baumgart (kl. 3c),
Konstancja Gdala (kl. 8c), 
Daria Najberg (kl. 3C). 

Dziewczęta zajęły II miejsce i wszystkie zakwalifikowały się do etapu ustnego. 4 czerwca 10 finalistów zawalczy o zaszczytny tytuł Omnibusa Żorskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!
 
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych PDF Drukuj

Rekrutacja uczniów klas 8 i klas gimnazjalnych do szkół ponadpodstawowych.  REKRUTACJA

 
Harmonogram zebrań z rodzicami PDF Drukuj

Harmonogram zebrań z rodzicami w dniu 13 maja 2019 r. Harmonogram

 
Zajęcia 29 i 30 kwietnia PDF Drukuj

Informujemy, że od poniedziałku 29 kwietnia 2019 r zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze (świetlica szkolna) odbywać się będą zgodnie z planem. 

Jednocześnie przypominamy, że dzień 2 maja 2019 r. został wcześniej odpracowany (19.01.2019 r) i w tym dniu nie będzie zajęć dydaktycznych i opiekuńczych w naszej szkole.

 
Egzamin ósmoklasisty - język angielski PDF Drukuj

Informujemy, że w dniu 17.04.2019r Egzamin Ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Uczniowie przychodzą do szkoły na godz.8.30.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 91

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.