logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Spotkanie Rady Rodziców PDF Drukuj

Rada Rodziców zaprasza przedstawicieli trójek klasowych na zebranie, które odbędzie się w najbliższy wtorek 19 marca br. o godzinie 17.30 w jadalni szkolnej w budynku przy ulicy Dąbrowskiego 15

 
Dzień Otwarty PDF Drukuj

Serdecznie zapraszamy wszystkich (uczniów i ich rodziców) na Dzień Otwarty Szkoły w budynku na osiedlu Księcia Władysława (dawne Gimnazjum nr 4) .

8 marca 2019 roku w godzinach 16.00-19.00 uczniowie i nauczyciele będą do dyspozycji wszystkich, którzy zechcą zobaczyć pracownie,

porozmawiać o ofercie edukacyjnej na nowy rok szkolny oraz poczuć atmosferę szkoły.

Gorąco zapraszamy.

 
Zaproszenie do konkursów organizowanych przez Hospicjum im.Jana Pawła II PDF Drukuj

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w tegorocznych konkursach: "Lubię pomagać chorym" (dla młodszych) i "Krótki komiks o pomaganiu" (dla tych nieco starszych). Regulaminy konkursów dostępne są w załącznikach.

Prace można składać do 30.04.2019 r. w biurze Hospicjum. Do każdej pracy konkursowej musi zostać dołączona podpisana zgoda rodzica/opiekuna prawnego i podpisany obowiązek informacyjny.

KONKURS LUBIĘ POMAGAĆ CHORYM

KRÓTKI KOMIKS O POMAGANIU

 
Sukces fizyka z 3B PDF Drukuj

Miło nam poinformować, że uczeń Krzysztof Jędrasiewicz z klasy 3B został Finalistą III "Konkursu Fizycznego in English".
Finaliści zostali wyłonieni na podstawie testu konkursowego sprawdzającego wiedzę i umiejętności z zakresu fizyki i języka angielskiego. Do wspomnianego testu przystąpiło ponad 100 uczniów z ok 30 szkół z województwa śląskiego. Do tego samego testu konkursowego 8.02.2019r. przystąpili również uczniowie w szkole w Kijowie oraz Madrycie. 
Do finału zakwalifikowali się najlepsi wśród trzech grup wiekowych ? kl. 7, 8 oraz 3 gimnazjum. 
Uroczysty finał konkursu z udziałem zaproszonych gości odbędzie się 12.03.2019r. Do konkursu przygotowała Krzysztofa pani Elżbieta Bartosiewicz.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

 
III etap Konkursów Wojewódzkich PDF Drukuj

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły dostali się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego: Szymon Brzycki (kl.8D) z matematyki, Oliwia Gembalczyk (kl.3A Gim) z historii, Wiktor Gawełczyk (kl.3A Gim) z biologii.

Gratulujemy olbrzymiej wiedzy i życzymy zdobycia tytułu laureata.

Serdeczne podziękowania składamy również na ręce nauczycieli, którzy przygotowali uczniów- pani Ksymenie Frelich-Sygacz, pani Annie Gaszce i panu Leszkowi Tide.

 
Sukces lekkoatletów PDF Drukuj

Dnia 26.01.2019 r w Ostravie (Czechy) odbyły się Halowe Mistrzostwa Ślaska Juniorów Młodszych, Juniorów i Seniorów w Lekkoatletyce, w których startowali zawodnicy UKS "Czwórki" Żory, w tym nasi uczniowie! Lekkoatleci "CZWÓRKI" zdobyli w sumie 8 krążków - 3 złote medale, 3 srebrne oraz 2 brązowe. 2 medale to dorobek naszej uczennicy Zuzanny Wyppich z klasy 3D.. W kategorii juniora młodszego Zuzia w biegu na 60 m zdobyła srebrny medal, ustanawiając znakomity rekord życiowy (7,85 s), a w biegu na 200 m zdobyła złoty medal i również ustanowiła rekord życiowy (25,68 s). Kolejne dwa krążki dorzucił nasz nauczyciel wychowania fizycznego- Mariusz Syzdek. W kategorii seniora zdobył srebro w skoku w dal (6,46 m) i w pchnięciu kulą (14,55 m - nowy rekord życiowy). Bardzo dobre miejsca zdobili kolejni nasi uczniowie: Alicja Goebel (3C), która w finałowym biegu na 60 m uplasowała się na 6 miejscu z najlepszym wynikiem w tym sezonie. Cyprian Brilla (3C) ustanowił swój nowy rekord życiowy w biegu na 300 m (37,80) i ostatecznie skończył rywalizacje na 6 miejscu.Daria Najberg 3C także ustanowiła swój nowy rekord życiowy w biegu na 600 m wynoszący teraz 1'56,46 kończąc zawody na 11 miejscu. Wszystkim startującym ogromne gratulacje!

A juz w najbliższy weekend Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 odbywające się w Toruniu, w których udział weźmie Zuzanna Wyppich oraz Cyprian Brilla. Trzymamy mocno kciuki i życzymy wspaniałego startu!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 88

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.