logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Egzamin ósmoklasisty- matematyka PDF Drukuj

Informujemy, że w dniu 16.04.2019r egzamin ósmoklasisty- część matematyczna odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Egzamin odbywa się w budynku dawnego G4 (ul. Boryńska 38c)

 
Informacja PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

Informuję, iż sytuacja związana z trwającą akcją protestacyjną w naszej szkole nie uległa zmianie.

W związku z tym szkoła nie ma możliwości zapewnienia zajęć dydaktycznych i wychowawczych w dniu 15 kwietnia 2019r. (poniedziałek). Zajęcia opiekuńcze dla uczniów szkoły odbywać się będą tylko w miarę posiadanych możliwości w budynku przy ul. Dąbrowskiego 15. Proszę o kontaktowanie się telefonicznie bezpośrednio z sekretariatem ? 32 4342563 od godz. 8.00 do 8.30 w poniedziałek, tj. 15 kwietnia br.

Informuję również, że kuchnia ma możliwość wydawania obiadów w budynku przy ul. Dąbrowskiego 15. Zgłoszenia dzieci chcących skorzystać z obiadów proszę kierować najpóźniej do godziny 8.00 w dniu, w którym wydawany jest obiad.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły Gabriela Kozik

 
Egzamin ósmoklasisty PDF Drukuj

Szanowni Państwo, 
Informuję, że 15 kwietnia 2019r. egzamin ósmoklasisty z języka polskiego odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Uczniowie przychodzą do szkoły na godz.8.30.

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Gabriela Kozik

 
Egzamin gimnazjalny- cz.III PDF Drukuj

Informujemy, że 12. kwietnia 2019r egzamin gimnazjalny- część językowa odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Uczniowie przychodzą do szkoły na godz.8.30.

 
Egzamin gimnazjalny- cz.II PDF Drukuj

Informujemy, że w dniu jutrzejszym, tj. 11.04.2019r egzamin gimnazjalny- część matematyczno-przyrodnicza odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Uczniowie przychodzą do szkoły na godz.8.30.

 
Egzamin gimnazjalny PDF Drukuj

Informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 10 kwietnia 2019r. odbędzie się egzamin gimnazjalny z części humanistycznej zgodnie z harmonogramem. Uczniowie przychodzą do szkoły na 8.30.
Prosimy o sprawdzanie dziennika elektronicznego strony internetowej szkoły, gdzie na bieżąco będą umieszczane informacje dotyczące kolejnych części egzaminu.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 91

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.