logo

Dla trzecioklasistów

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Sukces w X Powiatowym Konkursie Biologiczno-Chemicznym PDF Drukuj

Miło nam poinformować o sukcesie uczniów naszego gimnazjum, odniesionym w X Powiatowym Konkursie Biologiczno - Chemicznym zorganizowanym przez ZSO im. Karola Miarki w Żorach.
Nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni i zdobyli:
I miejsce: Kamil Szeglowski (3a) i Miłosz Tomecki (3b)
II miejsce: Aleksandra Koźlik (3c) i Michał Mieszczak (3c)
IV miejsce: Joanna Sekienda (3c) i Krzysztof Sekienda (3c)


Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 
Zbieramy zużyte baterie PDF Drukuj

Wraz z końcem roku szkolnego kończy się w naszym mieście i w naszej szkole kolejna już edycja konkursu pod hasłem: "Odzyskajmy zużyte baterie!".

Z przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2017/18 w naszej szkole najwięcej baterii zebrała klasa 2c gimnazjum - zasypała nas ogromną liczbą 12580 sztuk, co w przeliczeniu na jednego ucznia tej klasy daje aż 419 baterii ! W nagrodę cała klasa zostanie zaproszona przez organizatorów konkursu, czyli Urząd Miasta Żory,  na seans filmowy w kinie "Na Starówce".

Na wyróżnienie zasługują także klasy:

2b G - 5236 sztuk, czyli 163,6 na osobę

2a G - 4107 sztuk, czyli 132,5 na osobę

7c SP - 3070 sztuk, czyli 141,8 na osobę

2d G - 1924 sztuki, czyli 68,7 na osobę

7e SP - 1915 sztuk, czyli 87 na osobę

W zbiórce baterii wzięły także udział klasy: 2e G, 3a G i 7b SP.

Więcej…
 
Finał konkursu Brain Twister PDF Drukuj

Od października do kwietnia uczniowie naszej szkoły zmagali się z zadaniami z języka angielskiego w ramach szkolnego konkursu Brain Twister. Do II etapu zakwalifikowały się osoby:

KLasy VII: Konstancja Gdala 7c, Natan Kuśmirek 7c, Jakub Hajduk 7g
Klasy gimnazjalne:Jakub Błasiński 2a, Magdalena Dąbrowska 2a, Wiktor Gawełczyk 2a, Dominik Koprowski 2a, Wiktoria Woźniak 2a, Daniel Sadowski 2c, Jakub Rowiński 2d, Jakub Piotrowski 3a, Miłosz Tomecki 3b, Monika Babilas 3c, Karolina Kristof 3c, Klaudia Ledwoch 3e, Kacper Ucherek 3e.


Finał konkursu odbędzie się 6 czerwca o  godzinie 15.40 w sali nr 24. Będzie polegał on na napisaniu testu gramatyczno-leksykalnego. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wytrwałość i życzymy powodzenia podczas II etapu.

 
Sukces lekkoatletów PDF Drukuj

Dnia 26.04.2018r.  odbyły się na terenie Gimnazjum nr 4 Powiatowe Drużynowe Zawody w Lekkoatletyce młodzieży szkolnej chłopców i dziewcząt. Wzięli w nich udział również nasi uczniowie. W ostatecznym rozrachunku zajęli oni pierwsze miejsca, co dało im możliwość wystartowania w zawodach rejonowych,  18.05.2018 r  w Rybniku. W tych zawodach obydwie drużyny zdobyły drugie miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Z przyjemnością informujemy PDF Drukuj

Uczniowie naszej szkoły:

Aleksandra Koźlik, kl. 3c

Krzysztof Sekienda, kl. 3c

Michał Mieszczak, kl. 3c

zajęli indywidualnie i drużynowo I. miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym dla uczniów klas gimnazjalnych "Współczesne zagrożenia środowiska naturalnego - Woda".

Uczniów przygotowali:

Beata Pietrzykowska-Janczak, Paweł Gamża, Ksymena Frelich-Sygacz, Katarzyna Dudek.

Serdecznie gratulujemy.

 
Bohater Katechezy- rozstrzygnięcie konkursu PDF Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że pani Katarzyna Szczygieł uplasowała się na III miejscu w konkursie Bohater Katechezy zorganizowanym przez tygodnik Gość Niedzielny. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w tę zabawę i głosowali w plebiscycie. Gratulacje, w pełni zasłużone, dla naszego Bohatera Katechezy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 79

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.