logo

Dla trzecioklasistów

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Wyniki konkursu matematycznego Kangur PDF Drukuj

Dnia 15.03. 2018 r. 25 uczniów naszej szkoły brało udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. 
Trzech uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienie w konkursie, są to :
Suchecki Wiktor z klasy 3c,
Tomecki Miłosz z klasy 3b,
Brzycki Szymon z klasy 7d.


GRATULUJEMY!

 
Konkurs Zdrowie ma wiele twarzy PDF Drukuj

Zapraszamy uczniów klas 7 do udziału w konkursie fotograficznym "Zdrowie ma wiele twarzy" w ramach Festiwalu Zdrowia. Regulamin konkursu.

 
Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych PDF Drukuj

Szymon Brzycki - uczeń klasy 7d miał przyjemność wziąć udział w wyjątkowej uroczystości. Jako Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii uczestniczył w Gali Laureatów, która odbyła się 9 kwietnia 2018 r. w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Każdy z Laureatów otrzymał zaświadczenie o wynikach konkursu oraz nagrodę - w tym roku był nią Smartwatch.  Potwierdzenia osiągnięć oraz prezenty wręczyli uczniom: Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz oraz Wicekurator Kuratorium Oświaty w Katowicach Dariusz Domański. Warto dodać, że Szymon jest również tegorocznym Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, a do konkursu przygotował go pan Leszek Tide. Serdecznie gratulujemy Szymonowi.

 
Sukces literacki PDF Drukuj

9 kwietnia w MOK-u w Żorach odbył się XIII Festiwal Literackiej Twórczości Uczniowskiej, podczas którego nagrodzono najlepszych uczniów próbujących swych sił w trudnej sztuce pisarskiej. Z ogromną przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów naszej szkoły znalazło się w gronie zwycięzców. 
W kategorii uczniów szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła Aleksandra Wóltańska z klasy 3B, a III miejsce przypadło Dominikowi Koprowskiemu z klasy 2A.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie i liczymy na Was w przyszłym roku.

 
Ostatnie zestawy w konkursie Brain Twister PDF Drukuj

W zakładce konkurs Brain Twister opublikowane zostały ostatnie zestawy w tegorocznej edycji. Powodzenia!

 
Głosowanie na Bohatera Katechezy PDF Drukuj

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele! Wspaniale, że głosujecie w plebiscycie Bohater katechezy na panią Katarzynę Szczygieł (oddaj głos). Dzięki Waszym głosom jest w ścisłej czołówce. Pamiętajcie jednak, że to głosowanie ma być rzeczywistym wyrazem sympatii i uznania za pracę i serce. I przede wszystkim ma być uczciwą ZABAWĄ:) (chodzi o to, aby żaden automat nie bawił się z nami) Mamy nadzieję, że tak nie jest.

Zatem zachęcamy do licznego uczciwego głosowania, pani Kasia warta jest wygrania!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 79

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.