logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Wyróżnienie dla Martyny PDF Drukuj

W dniu 27 października 2017r. odbyły się Wojewódzkie XV Jesienne Spotkania Artystyczne BALLO. Udział w nich wzięła uczennica  klasy 3a Martyna Walusz, która w kategorii soliści, otrzymała wyróżnienie. Martynie akompaniowała na skrzypcach koleżanka z klasy Agata Jędrzejczyk. Gratulacje dla dziewczyn.

 
Konkurs Brain Twister PDF Drukuj

Kolejne zadania w konkursie Brain Twister na miesiąc listopad są już opublikowane.

 
Żorskie Biegi Przełajowe PDF Drukuj

Dnia 10.10.2017 r odbyły się Żorskie Jesienne Biegi Przełajowe, które rozegrane zostały w Parku Cegielnia. Udział w nich wzięli nasi uczniowie z roczników (2002-2004) w składzie:

dziewczęta - Zuzana Wyppich, Alicja Goebel, Alicja Woźny, Weronika Woźniak, Jadwiga Decner, Wiktoria Bralińska, Daria Najberg

chłopcy - Cyprian Brilla, Kacper Kiemona, Kacper Ucherek, Patryk Maka, Szymon Musiał, Dominik Puła, Jakub Leśniak, Filip Karwot

Po podsumowaniu wyników dziewczęta zajęły drugie miejsce, a chłopcy trzecie. Wielkie gratulacje dla obu drużyn.

 
Inauguracja Pół Nadziei w żorskim hospicjum PDF Drukuj

4.października 2017r.  klasa 7F wzięła udział w inauguracji Pół Nadziei w żorskim  hospicjum. Po uroczystym powitaniu gości i występach artystycznych utalentowanych uczniów, na wszystkich zebranych czekała miła niespodzianka - ogromny tort (każdy mógł się nim poczęstować:) Po degustacji nastąpiła najważniejsza część uroczystości - sadzenie cebulek żonkili, które wczesną wiosną pięknie zakwitną w hospicyjnym ogrodzie.  Uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem zabrali się do pracy.

Warto przypomnieć, że żonkile są symbolem naszej solidarności z chorymi.

 
Dzień Chłopaka PDF Drukuj

W dniu 29 września w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Na apelach zorganizowanych z tej okazji, młodzi mężczyźni zmierzyli się z bardzo trudnymi zadaniami. Było: obieranie cebuli na czas, zaplatanie warkocza, taniec, przyszywanie guzika ( ile trudu kosztuje nawleczenie igły wie tylko ten, który nawlekał), malowanie autoportretu, czy pisanie listu intencyjnego do przyszłego teścia. No i przerywnik - chór... dziewczyny z klasy 2c pokazały klasę i skradły męskie serca. No i szanowne jury wyłoniło najlepszych. W kategorii klas siódmych zwyciężył Daniel Stępiński, natomiast super chłopakiem z klas gimnazjalnych okazał się Kacper Ucherek - rozbroił wszystkich swoim listem do teścia. Zwycięzcy otrzymali darmowe wejściówki na Paintball - typowo męskie. Gratulujemy!

 
Event ekologiczny PDF Drukuj

W sobotę 23 września uczniowie klasy 3 c Gimnazjum nr 4 (Sp nr 17) pod opieką Pani Anny Gaszka i Pani Katarzyny Szczygieł wzięli udział w evencie ekologicznym we współpracy z Towarzystwem Baloo, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną z Rybnika oraz ZHP Żory. Event odbył się na terenie ośrodka MOSiR w Roju. Dzieci i młodzież stworzyła pociąg do segregowania odpadów (w Realu i domyśle), młodzież gimnazjum przypomniała zasady segregowania śmieci, a ze świeżych owoców i warzyw powstały ciekawe formy. Po pracy spokojnie wszyscy uzupełnili kalorie kiełbaską z rusztu. Pięknie i pożytecznie spędzony czas. I pochwały... dla kogo? Dla naszych gimnazjalistów za postawę i zaangażowanie. Dzięujemy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 76

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.