logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Konkurs Master of English PDF Drukuj

W dniu 30 maja odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego pt. Master of English 2017. Wzięło w nim udział 25 uczniów, którzy wykazali się szeroką wiedzą z zakresu słownictwa oraz struktur gramatycznych. Mistrzem języka angielskiego została Karolina Goraj z klasy 3b. Drugie miejsce zajęła Maja Sobera z klasy 2a a trzecie miejsce przypadło Maciejowi Szostokowi z klasy 3a. Na wyróżnienie zasługują także: Marcin Szostok z 3a, Oliwia Gembalczyk z 1a oraz Wiktor Gawełczyk z 1a.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Sukces w Konkursie Biologiczno-Chemicznym PDF Drukuj

Uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Świątoniowska (3a) i Szymon Ryszkowski (3c) zajęli III miejsce w Powiatowym Konkursie Biologiczno - Chemicznym, który odbył się 30 maja b.r. w ZSO im.K.Miarki w Żorach. Nasi przyrodnicy musieli się wykazać nie tylko rozległą wiedzą z tych dwóch dziedzin, ale także umiejętnościami praktycznymi - przeprowadzali doświadczenia chemiczne, mikroskopowali, rozpoznawali tajemnicze preparaty z różnymi tkankami.

Opiekunami uczniów są p.Ksymena Frelich-Sygacz oraz p.Paweł Gamża.
Wielkie gratulacje!

 
Sukces w konkursie SUDOKU PDF Drukuj

26 maja 2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Rybniku odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Sudoku. Finalistkami tego konkursu zostały:
Karolina Wojewodzic (3b), Karolina Goraj (3b), Alicja Lużyna (3e), Monika Wagner (3e).
Gratulacje!

 
Konkurs hospicyjny rozstrzygnięty PDF Drukuj

Serdeczne gratulacje dla Jakuba Błasińskiego z klasy 1a za zajęcie II miejsca w Konkursie Literackim "Historia z żonkilem w tle". Uczestnicy konkursu w swoich pracach mieli zaprezentować kwiat żonkila - symbol nadziei i kruchości życia.

Brawo Jakub!

 
Kamil Szeglowski laureatem konkursu PDF Drukuj

25 maja 2017 r., Kamil Szeglowski, uczeń klasy II a, został laureatem w XVIII Wojewódzkim Indywidualnym Konkursie z Fizyki dla Gimnazjum, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Wywalczył II miejsce, prezentując model naukowy SPEKTROSKOP


Do konkursu Kamila przygotowała Pani Elżbieta Bartosiewicz
Serdecznie gratulujemy!

 
Sukces lekkoatletek PDF Drukuj

D nia 23.05.2017 r. odbyła się Rejonowa Gimnazjada w Lekkoatletyce, która miała miejsce w Rybniku. Naszą szkołę reprezentowała kobieca drużyna w składzie: Alicja Goebel, Zuzanna Wyppich, Marta Kałmuk, Nina Kadela, Angelika Sularz, Daria Najberg, Alicja Woźny, Weronika Woźniak, Aleksandra Dyoniziak, Alicja Dyoniziak, Nikol Kwiatkowska, Sandra Maciończyk, Dominika Topij, Martyna Grudka, Jadwiga Decner.

Drużyna zajęła II miejsce osiągając 1317 pkt. co jest ponad 450 pkt. więcej niż na zawodach miejskich. Świadczy to o dobrej dys pozycji startujących.

Wszystkim raz jeszcze gratulujemy bardzo dobrych wyników. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Angelika Sularz, Alicja Woźny, Aleksandra Dyoniziak, Sandra Maciończyk, Dominika Topij, Jadwiga Decner. Są to osoby, które nie trenują specjalnie w żaden sposób tej pięknej dyscypliny, jaką jest Lekkoatletyka, a osiągnęły na pewno wyróżniające się wyniki na tle naszej szkoły.

Grat ulacje również dla Pana Mariusza Syzdek, który ten team prowadzi.:) 


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 73

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.