logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Dobry start naszych lekkoatletek PDF Drukuj

W dniach 23-24.09.2017 r.w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski U16, w których udział wzięły dwie nasze uczennice, a zarazem zawodniczki UKS "CZWÓRKA" Żory - Alicja Goebel i Zuzanna Wyppich. Był to ich pierwszy kontakt z zawodami o tak dużej randze, a mimo to zaprezentowały się z dobrej strony. Pomimo loteryjnych warunków występujących podczas startów, pokazały siłę charakteru, co ostatecznie pozwoliło zająć kolejno: 18 miejsce  - Alicja Goebel i 19 miejsce w Polsce -Zuzanna Wyppich. Warto podkreślić także, że dziewczęta rywalizowały z koleżankami o rok starszymi, co daje dobry prognostyk w przyszłym roku.

 
Pola nadziei PDF Drukuj

Po trzech dniach akcji "Moje Pole Nadziei" zostały jeszcze cebulki żonkili. W poniedziałek 2. października wolontariusze będą je nadal dystrybuować. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum im.Jana Pawła II w Żorach. Dołączcie do tej pięknej akcji i posadźcie swoje pole(tko) nadziei (nawet w doniczce:))

 
Warsztaty językowe z Jimem PDF Drukuj

26 września, z okazji Europejskiego Dnia Języków, odbyły się w naszej szkole warsztaty z języka angielskiego, w których uczestniczyli uczniowie klas siódmych. Zajęcia przygotował znany i ceniony w Żorach nauczyciel z Irlandii Jim McCarthy, który prowadzi w Żorach szkołę językową Pascal Connect School. Podczas prezentacji Jim opowiedział naszym uczniom o swojej ojczyźnie, jej tradycjach, kulturze, sławnych postaciach z branży filmowej i muzycznej oraz o wielu innych ciekawostkach dotyczących zielonej wyspy Irlandii. Było ciekawie i wesoło!

W listopadzie Jim pojawi się w naszej szkole ponownie, aby poprowadzić warsztaty dla klas II oraz III gimnazjum. Już nie możemy się doczekać!

 
Sukces lekkoatletów PDF Drukuj

Wakacje się skończyły, a druga część sezonu lekkoatletycznego wystartowała. Dnia 10.09.2017 r. lekkoatleci UKS "CZWÓRKA" Żory, a zarazem uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miedzywojewódzkich Mistrzostwach Ślaska Młodzików (U16) w Opolu. Nasz team zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Dwie nasze uczennice Zuzanna Wyppich i Alicja Goebel zdobyły kolejno: pierwsze i trzecie miejsce, co pozwoliło im awansować na Mistrzostwa Polski U16 w Białej Podlaskiej, które odbędą się 23-24.09.2017 r. W zawodach uczestniczyli również: Daria Najberg (17 miejsce) i Cyprian Brilla (9 miejsce).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Rok nauki w USA- to możliwe PDF Drukuj

Zapraszamy uczniów gimnazjów oraz ich rodziców do zapoznania się z ofertą Programu FLEX.

Celem programu jest promowanie wzajemnego szacunku i zrozumienia pomiędzy obywatelami Stanów Zjednoczonych a mieszkańcami określonych krajów.


Program FLEX pokrywa następujące koszty:
- podroż z miejsca zamieszkania do USA (do rodziny goszczącej) oraz powrót z USA

- małe miesięczne stypendium na pokrycie wydatków osobistych

- zakwaterowanie u rodziny goszczącej w USA na okres 1 roku

- program szkolny w amerykańsklej szkole średniej

- szkolenie przedwyjazdowe w Polsce

- udział w wydarzeniach lokalnych w USA
- ubezpieczenie medyczne.

Wszystkie informacje zamieszczone są w załączniku.

 
Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj

W zakładce DLA RODZICÓW została przedstawiona oferta ubezpieczenia uczniów w bieżącym roku szkolnym.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 76

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.