logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Znakomity start w zawodach naszych pływaków z 8G PDF Drukuj

28.01.2019 w Gliwicach na basenie Olimpijczyk odbyła się Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2005 i starsi.W zawodach tych wzięli udział zawodnicy UKS Salmo Żory; większość z nich to uczniowie naszej szkoły. Skład ekipy: Wiktor Żak, Kacper Kapusta, Patryk Guziuk, Adam Biel, Paulina Chochel, Julia Kostrzewska, Julia Olma, Weronika Fira, Maja Zacharska, Nadia Lala, Zuzanna Grzymała, Błażej Smyczek, Jakub Hajduk, Jakub Oleksy, Daniel Stępiński, Jakub Śliwka,Jakub Jojko, Davide Rzeszowski, Izabela Kusak.

Osiągnięcia zawodników: Kacper Kapusta (3 miejsce na dyst.50 m stylem grzbietowym), Jakub Śliwka (2 miejsce na dystansach 100 m stylem klasycznym i 400 m stylem dowolnym), Nadia Lala (2 miejsce na dyst. 100 m stylem zmiennym), Weronika Fira (3 miejsce na dyst. 400 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym). Sztafeta mieszana w składzie: Z. Grzymała, J.Oleksy, J.Olma, J. Hajduk, W. Fira, D. Stępiński, N.Lala, J. Śliwka na dystansie 8X50 m stylem dowolnym zajęła 2 miejsce. Sztafeta dziewcząt (W.Fira, J.Olma, N.Lala, Z. Grzymała) na dystansie 4X50m stylem zmiennym zajęła 2 miejsce. Sztafeta chłopców (K.Kapusta, A. Biel, W. Żak, P.Guziuk) na dystansie 50 m stylem zmiennym zajęła 3 miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom tak udanych startów. Trenerami tej uzdolnionej ekipy są: Tomasz Śliwka i Dariusz Szymczycha. Jesteśmy z Was dumni.

Więcej zdjęć na FB Gimnazjum Żory

 
Przekształcenie SP17 i powstanie SP4 PDF Drukuj

W związku z przekształceniem Szkoły Podstawowej 17 i powstaniem od 1.09.2019r. Szkoły Podstawowej nr 4 Urząd Miasta Żory wystosował stosowne pismo informacyjne dla rodziców. Treść pisma

 
W sprawie dopalaczy PDF Drukuj

Prosimy o zapoznanie się z treścią listu dotyczącego dopalaczy.

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców.

 
Koncert charytatywny "Gramy dla Artura" PDF Drukuj

Drodzy Rodzice, Przyjaciele, Sympatycy szkoły

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny "Gramy dla Artura", który odbędzie się 26. stycznia 2019 roku o godz. 17.00 w Kinie na Starówce w Żorach.

Dziewięcioletni Arturek jest uczniem naszej szkoły. Niestety, od pewnego czasu chłopiec boryka się ciężką chorobą nowotworową. Zamiast wspólnej zabawy z rówieśnikami czy nauki w szkole, ostatni okres spędził w szpitalach, przeszedł operacje i chemioterapie. Przed nim jeszcze długi czas walki.

Społeczność naszej szkoły pragnie wesprzeć Artura i jego rodzinę w tym trudnym czasie choroby. Obecność Państwa na koncercie, podczas którego wystąpią uczniowie i nauczyciele (śpiewający i tańczący), będzie pięknym gestem wsparcia dla chłopca.

Obok "strawy" duchowej, będą mogli Państwo wziąć udział w aukcjach Prezentów-Niespodzianek oraz zasmakować wypieków przy filiżance dobrej kawy lub herbaty czy zaopatrzyć się w wytwory rękodzielnicze.

Zwracamy się z ogromną prośbą o dostarczenie organizatorom: ciast, ciasteczek, gadżetów na aukcję, wytworów rękodzieła do 25 stycznia 2019r. do godz.15.00 do budynku SP17 przy ul. Boryńskiej 38c (G4)

Sprawmy, aby była to nasza wspólna dobroczynna impreza. Dobro powraca!

Koordynatorzy koncertu:

Katarzyna Szczygieł

Hanna Lazar-Jęczmionka

Anna Gaszka

Izabela Staniec

Piotr Krówka

Tatiana Boras  (SP17 ul. Dąbrowskiego 15)

 

 
Zmiana w planie lekcji PDF Drukuj

Od 2 stycznia 2019 roku nastąpią niewielkie zmiany w planie lekcji. Nowy plan opublikowany jest na szkolnej stronie internetowej.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 91

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.