logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Warsztaty językowe z Jimem PDF Drukuj

26 września, z okazji Europejskiego Dnia Języków, odbyły się w naszej szkole warsztaty z języka angielskiego, w których uczestniczyli uczniowie klas siódmych. Zajęcia przygotował znany i ceniony w Żorach nauczyciel z Irlandii Jim McCarthy, który prowadzi w Żorach szkołę językową Pascal Connect School. Podczas prezentacji Jim opowiedział naszym uczniom o swojej ojczyźnie, jej tradycjach, kulturze, sławnych postaciach z branży filmowej i muzycznej oraz o wielu innych ciekawostkach dotyczących zielonej wyspy Irlandii. Było ciekawie i wesoło!

W listopadzie Jim pojawi się w naszej szkole ponownie, aby poprowadzić warsztaty dla klas II oraz III gimnazjum. Już nie możemy się doczekać!

 
Sukces lekkoatletów PDF Drukuj

Wakacje się skończyły, a druga część sezonu lekkoatletycznego wystartowała. Dnia 10.09.2017 r. lekkoatleci UKS "CZWÓRKA" Żory, a zarazem uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miedzywojewódzkich Mistrzostwach Ślaska Młodzików (U16) w Opolu. Nasz team zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Dwie nasze uczennice Zuzanna Wyppich i Alicja Goebel zdobyły kolejno: pierwsze i trzecie miejsce, co pozwoliło im awansować na Mistrzostwa Polski U16 w Białej Podlaskiej, które odbędą się 23-24.09.2017 r. W zawodach uczestniczyli również: Daria Najberg (17 miejsce) i Cyprian Brilla (9 miejsce).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Rok nauki w USA- to możliwe PDF Drukuj

Zapraszamy uczniów gimnazjów oraz ich rodziców do zapoznania się z ofertą Programu FLEX.

Celem programu jest promowanie wzajemnego szacunku i zrozumienia pomiędzy obywatelami Stanów Zjednoczonych a mieszkańcami określonych krajów.


Program FLEX pokrywa następujące koszty:
- podroż z miejsca zamieszkania do USA (do rodziny goszczącej) oraz powrót z USA

- małe miesięczne stypendium na pokrycie wydatków osobistych

- zakwaterowanie u rodziny goszczącej w USA na okres 1 roku

- program szkolny w amerykańsklej szkole średniej

- szkolenie przedwyjazdowe w Polsce

- udział w wydarzeniach lokalnych w USA
- ubezpieczenie medyczne.

Wszystkie informacje zamieszczone są w załączniku.

 
Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj

W zakładce DLA RODZICÓW została przedstawiona oferta ubezpieczenia uczniów w bieżącym roku szkolnym.

 
Projekt Statutu SP 17 z wygasającymi klasami gimnazjum PDF Drukuj

Szanowni Rodzice, Uczniowie
W związku z reformą oświaty, szkoła ma obowiązek opracowania nowego statutu. Prosimy Państwa o zapoznanie się z jego projektem  (PROJEKT z autopoprawkami z dn.5.09) Wszelkie uwagi i sugestie prosimy przesyłać do dnia 08.09.2017 r. na szkolną skrzynkę pocztową:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Podręczniki szkolne na rok 2017/2018 PDF Drukuj

Przypominamy, że w bieżącym roku szkolnym wszyscy uczniowie klas VII (SP) oraz klas II i III gimnazjum otrzymują podręczniki darmowe. Podręczniki te będą dystrybuowane w pierwszym tygodniu roku szkolnego.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 78

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.