logo

Dla trzecioklasistów

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Ostatnie zestawy w konkursie Brain Twister PDF Drukuj

W zakładce konkurs Brain Twister opublikowane zostały ostatnie zestawy w tegorocznej edycji. Powodzenia!

 
Głosowanie na Bohatera Katechezy PDF Drukuj

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele! Wspaniale, że głosujecie w plebiscycie Bohater katechezy na panią Katarzynę Szczygieł (oddaj głos). Dzięki Waszym głosom jest w ścisłej czołówce. Pamiętajcie jednak, że to głosowanie ma być rzeczywistym wyrazem sympatii i uznania za pracę i serce. I przede wszystkim ma być uczciwą ZABAWĄ:) (chodzi o to, aby żaden automat nie bawił się z nami) Mamy nadzieję, że tak nie jest.

Zatem zachęcamy do licznego uczciwego głosowania, pani Kasia warta jest wygrania!

 
Podziękowanie PDF Drukuj

W imieniu organizatorów koncertu charytatywnego Gramy dla Syrii dziękuję WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do sukcesu tego pięknego przedsięwzięcia. Dziękujemy uczniom za przybycie i obsługę imprezy w swoim wolnym czasie (prawdziwi WOLONTARIUSZE) oraz za dostarczenie przepysznych smakołyków oraz dekoracji, kartek, biżuterii. Występującym Martynie, Karolinie, Olimpii, Kacprowi- za podzielenie się swoim talentem. Rodzicom, opiekunom- za obecność, za to, że jak zwykle możemy na WAS liczyć, za ciasta, dekoracje itd oraz za występ BR Band.Nauczycielom-za wsparcie, obecność, podzielenie się swoimi wyrobami kulinarnymi i rękodziełem.Panu Leszkowi i jego żonie za piękny występ taneczny, pani Korneli Zelcer- Maleszewskiej za ucztę dla ucha, panu Piotrowi Krówce za zabawianie publiczności wraz ze swoim zespołem MuzyKajaka oraz paniom Annie Gaszce i Katarzynie Szczygieł za oddanie i zaangażowanie w organizacji koncertu w 200%.

Mnóstwo pięknych zdjęć z koncertu można zobaczyć na stronie: www.facebook.com/Gimnazjum-Żory
W sobotę zagrała nasza szkolna czwórkowa rodzina.

Wielkie DZIĘKI.

 
Sukces w konkursie recytatorskim PDF Drukuj

Piotr Wesołowski - uczeń klasy 3a -  reprezentował naszą szkołę w XVIII Miejskim Konkursie Recytatorskim i zajął III miejsce!
Serdecznie gratulujemy!

 
UWAGA !!! PŁYWACKA KLASA ZAPRASZA PDF Drukuj

Zapraszamy dzieci klas trzecich do klasy czwartej sportowej o profilu PŁYWANIE w roku szkolnym 2018 / 2019 w Szkole Podstawowej nr 17. Prowadzącym trenerem w klasie będzie mgr Krzysztof Kretek trener klubu pływackiego UKS Salmo Żory tel. 502 121 082. Zapisy i spotkanie organizacyjne dnia 5 kwietnia oraz 9 kwietnia godz. 15 45 pływalnia kryta Aquarion Żory.

Serdecznie zapraszamy - Klub Pływacki UKS Salmo Żory oraz Szkoła Podstawowa nr 17 w Żorach.

 
Ola finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii PDF Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Koźlik - uczennica kl.3c gimnazjum znalazła się w gronie 28 finalistów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii. Serdecznie gratulujemy Oli ogromnej wiedzy i podziwiamy wytrwałość z jaką przygotowywała się do kolejnych etapów tego konkursu. Życzymy dalszych sukcesów! Wyrazy uznania kierujemy również do Pani Ksymeny Frelich- Sygacz, która przygotowała Olę do konkursu.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 83

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.