logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole PDF Drukuj

Jak c o roku, 14 października, w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Szkolna Rada Młodzieży przygotowała uroczystą akademię z wieloma atrakcjami. Uczniowie naszego gimnazjum zaprezentowali "dzień z życia szkoły". Salę w tym dniu zdobiły karykatury nauczycieli; ich autorami byli niezwykle twórczy uczniowie. Samorząd szkolny nagrodził Wiolettę Czerwińską za najlepszą pracę - karykaturę pani Anny Gawełczyk. Kilka dni przed Dniem Nauczyciela, SRM ogłosiła konkurs polegający na rozpoznaniu na podstawie zdjęć nauczycieli, gdy Ci byli jeszcze dziećmi. Konkurs okazał się niezwykle trudny, a najlepszą żyłką detektywistyczną wykazała się Natalia Kiwerc z klasy 2a, za co otrzymała mały upominek.

Nad całą imprezą czuwała pani Luiza Peła- opiekun Szkolnej Rady Młodzieży

Więcej…
 
Nasze biegaczki w finale wojewódzkiej Gimnazjady! PDF Drukuj

Dnia 15 października odbyły się rejonowe zawody w biegach przełajowych, dziewczyny rywalizowały na dystansie 6 x 800m, chłopcy 6 x 1000m. Sztafeta dziewcząt naszej szkoły znowu okazała się bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce! Chłopcy również zaprezentowali się bardzo dobrze i w stawce 10 gimnazjów z Rybnika zajęli II miejsce !

Więcej…
 
Pływacka Liga Klubów Śląskich rocznika 1997 - Pałac Młodzieży Katowice PDF Drukuj

8 Października w Katowicach w Pałacu Młodzieży odbyła się III Edycja Ligi Klubów Śląskich młodzików rocznika 1997. W zawodach wystartowali uczniowie naszej szkoły oraz zawodnicy UKS Salmo Żory tj. Remigiusz Kolawa, Damian Gałach, Krzysztof Tide, Patrycja Toman, Hanna Stencel. Wyniki naszych reprezentantów to wiele rekordów życiowych, a najlepszy wynik to :

  • 1 miejsce na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym Remigiusz Kolawa, który zwyciężył w czasie 1:09,14,
  • 3 miejsce zajęła sztafeta chłopców 4 x 50 metrów stylem zmiennym w składzie Remigiusz Kolawa, Damian Gałach, Krzysztof Tide, Łukasz Stępiński.

Więcej…
 
Zawody pływackie w Cieszynie PDF Drukuj

2 Pażdziernika, w sobotę w Cieszynie odbyły się zawody pływackie. Była to trzecia edycja zawodów w roku 2010/ 2011. Remigiusz Kolawa uczeń klasy 1 B i zawodnik UKS Salmo Zory był najszybszy na dystansie 50 metrów stylem dowolnym w czasie 27,68 oraz 100 metrów stylem grzbietowym w czasie 1:10,14 w kategorii młodzik rocznik  1997/1996. Trenerem zawodnika i wychowawcą jest Krzysztof Kretek.

Gratulacje!

 
Nasi biegacze- najlepsi w Żorach! PDF Drukuj

Dnia 6 października odbyły się miejskie zawody w przełajowych biegach sztafetowych,w  których ucze stniczyło 6 szkół gimnazjalnych. Sztafety naszej szkoły- zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców były bezkonkurencyjne i zajęły I miejsca !!!

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu PDF Drukuj

1. paździe rnika 2010 r. nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły rozstrzygnęli konkurs, ogłoszony z okazji Dnia Języków Obcych, na najlepszy plakat przedstawiający państwo europejskie. Zdaniem jury najciekawszy plakat wykonała klasa 2E, która zaprezentowała Portugalię. Gratulacje!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia81828384858687888990następnaostatnia »

Strona 81 z 91

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.