logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Ważne komunikaty! PDF Drukuj

UWAGA WAŻNE INFORMACJE !

1. W ZWIĄZKU Z LICZNYMI SYGNAŁAMI RODZICÓW I UCZNIÓW, ŻE NIE JEST MOŻLIWE ODCZYTANIE PLANU LEKCJI ZE STRONY SZKOLNEJ, PROSIMY O KORZYSTANIE Z INNYCH PRZEGLĄDAREK INTERNETOWYCH. Jednocześnie informujemy, że nie wszystkie strony internetowe otwierają się na smartfonach - prosimy skorzystać z komputera.

2. W PONIEDZIAŁEK (5.09) NASTĄPI ZNACZĄCA ZMIANA PLANU. NOWY PLAN ZOSTANIE OPUBLIKOWANY NA STRONIE INTERNETOWEJ ORAZ W LIBRUSIE 3 WRZEŚNIA (SOBOTA). Prosimy o zapoznanie się z planem oraz zastępstwami na kolejne dni.

 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017  1 września

Uczniów klas II i III zapraszamy na godz. 8.00.

Uczniowie klas I mają spotkanie inaugurujące o godz.10.00

 
Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj

Wykaz podręczników na przyszły rok szkolny znajduje się w zakładce KOMUNIKATY DYREKCJI.

Przypominamy, że dla uczniów klas I i II podręczniki zakupuje szkoła. Uczniowie otrzymają je we wrześniu 2016r.

 
Rekrutacja do klas I PDF Drukuj

Przypominamy rodzicom, że zgodnie z postanowieniem Śląskiego Kuratora Oświaty, przyjmowanie świadectw ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach sprawdzianu upływa 28 czerwca 2016r.

Sekretariat uczniowski szkoły jest czynny do godz.16.00

 
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Historycznego PDF Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że trzech uczniów naszego gimnazjum znalazło się wśród 17 laureatów tegorocznej VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego ''Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków''. Są to: Zuzanna Kappel (kl.IIIa), która zajęła III miejsce i uzyskała tytuł Laureata I stopnia oraz Kamil Szeglowski (kl.Ia) i Piotr Wesołowski (kl.Ia), którzy otrzymali tytuły Laureata II stopnia. Tematyką przewodnią tegorocznego konkursu były ''Dzieje Polaków po II wojnie światowej''. Uczniowie zmierzyli się z ciekawą, ale jednocześnie trudną i rozległą literaturą specjalistyczną. Zgłębiali m.in. fenomen ''Solidarności'', poznali sylwetkę prymasa Wyszyńskiego, uczyli się: o pacyfikacji kopalni ''Wujek'', rocznicy chrztu Polski, wywózkach Polaków do Kazachstanu, a także o powstaniu nadbajkalskim. Te przykładowe zagadnienia nie wyczerpują całej tematyki, z którą musieli sobie poradzić. Uczniów przygotowała pani Ewa Socha. Gratulujemy wiedzy i sukcesu!

 
Egzaminy poprawkowe PDF Drukuj

Terminy sierpniowych egzaminów poprawkowych znajdują się w zakładce KOMUNIKATY DYREKCJI

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 71

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.