logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Sukces w konkursie recytatorskim PDF Drukuj

Piotr Wesołowski - uczeń klasy 3a -  reprezentował naszą szkołę w XVIII Miejskim Konkursie Recytatorskim i zajął III miejsce!
Serdecznie gratulujemy!

 
UWAGA !!! PŁYWACKA KLASA ZAPRASZA PDF Drukuj

Zapraszamy dzieci klas trzecich do klasy czwartej sportowej o profilu PŁYWANIE w roku szkolnym 2018 / 2019 w Szkole Podstawowej nr 17. Prowadzącym trenerem w klasie będzie mgr Krzysztof Kretek trener klubu pływackiego UKS Salmo Żory tel. 502 121 082. Zapisy i spotkanie organizacyjne dnia 5 kwietnia oraz 9 kwietnia godz. 15 45 pływalnia kryta Aquarion Żory.

Serdecznie zapraszamy - Klub Pływacki UKS Salmo Żory oraz Szkoła Podstawowa nr 17 w Żorach.

 
Ola finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii PDF Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Koźlik - uczennica kl.3c gimnazjum znalazła się w gronie 28 finalistów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii. Serdecznie gratulujemy Oli ogromnej wiedzy i podziwiamy wytrwałość z jaką przygotowywała się do kolejnych etapów tego konkursu. Życzymy dalszych sukcesów! Wyrazy uznania kierujemy również do Pani Ksymeny Frelich- Sygacz, która przygotowała Olę do konkursu.

 
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii PDF Drukuj

Szymon Brzycki - uczeń kl. 7d znalazł się w gronie 35 laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Serdeczne gratulacje dla Szymona oraz p. Ewy Sochy, która przygotowała ucznia do konkursu.

 
Konkurs Brain Twister PDF Drukuj

W zakładce Konkurs Brain Twister opublikowano nowy zestaw na miesiąc marzec. Powodzenia!

 
Zmień los- oddaj włos PDF Drukuj

Zmień los - oddaj włos to hasło kampanii, która już po raz trzeci odbywać się będzie w Żorach we współpracy z Fundacją RaknRoll. Akcja, której koordynatorem w mieście jest Urząd Miasta, ma na celu zbiórkę włosów, które przeznaczone zostaną na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii.  Na jedną perukę potrzeba włosów od 5 do 10 osób. Obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów są tylko częściowo refundowane przez NFZ, a dopłata do nich jest wyjątkowo wysoka. Fundacja przekazuje pacjentom peruki nieodpłatnie. W akcji może wziąć udział każdy: mały / duży / on / ona - każdy, kto ma min. 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.

W tym roku w akcji weźmie udział również nasza szkoła. Finał akcji zaplanowany został na 30 maja 2018 roku tj. środa. Wtedy też uczniowie i uczennice naszej szkoły tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, będą mogli  przekazać włosy, które w szkole obcinać będą profesjonalne fryzjerki i w zamian nieodpłatnie zrobią fryzurę darczyńcy.
Koordynatorem akcji w szkole są panie Elżbieta Nowak (budynek SP17) i Katarzyna Szczygieł (budynek G 4)

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 75

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.