logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
Gimnazjum Nr 4 w Żorach
Spotkanie Rady Rodziców PDF Drukuj

22 listopada 2018r. (czwartek) o godz.17.30 w budynku SP na ul. Dąbrowskiego 15 w jadalni szkolnej odbędzie się zebranie przedstawicieli Rady Rodziców (z każdej klasy).

 
Sukces w Dyktandzie z Języka Angielskiego PDF Drukuj

Z radością informujemy o sukcesie uczniów klasy 3A w Międzyszkolnym Dyktandzie z Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 13.  Bartosz Kamiński popełnił najmniej błędów w niełatwym tekście i zwyciężył w rywalizacji gimnazjalistów. Natan Brzezinka uplasował się zaraz za Bartkiem. Serdecznie gratulujemy!

 
Informacje Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Katowicach PDF Drukuj

POWIADOMIENIE o jakości powietrza w województwie śląskim.

POWIADOMIENIE o ryzyku przekroczenia wartości dobowej


 
12 listopada 2018- Dzień wolny PDF Drukuj

Zgodnie z Ustawą z dnia 7 listopada 2018r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. 2018 poz. 2117) dzień 12 listopada 2018 roku (najbliższy poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz opiekuńczych. Szkoła w ten dzień będzie zamknięta.

Na zbliżający się weekend życzymy Wam z całego serca odpoczynku oraz okazji do przeżyć patriotycznych.

 
Finał Biegów Przełajowych PDF Drukuj

30 października 2018r. w Rudzie Śląskiej, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbyły się Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 6x800m  Wystartowały w nich nasze uczennice w składzie: Zuzanna Wyppich, Daria Najberg, Alicja Goebel, Weronika Fira, Julia Olma, Nadia Lala. Dziewczęta po zaciętej walce skończyły rywalizację na 8 miejscu i zostały ósmą szkołą w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt!!! Ogromne gratulacje dla dziewcząt !! Za walkę do samego końca !

 
Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości PDF Drukuj

Dziś (27.10.2018r.) obchodziliśmy (troszkę wcześniej:) 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie naszej szkoły pod wodzą pań Lucyny Rybak-Wojaczek i Kornelii Zelcer-Maleszewskiej zaprezentowali krótką lekcję historii. Podczas występu mogliśmy wsłuchać się w pięknie recytowane wiersze oraz z pełnym zaangażowaniem śpiewane pieśni żołnierskie. Piękny widok, gdy obok siebie stanęli gimnazjaliści oraz uczniowie klas czwartych. Brawo za profesjonalizm. Zdjęcia
Dziś mogliśmy również stworzyć flagę Polski, ułożoną z białych i czerwonych kartek... i zostało to zarejestrowane z góry.

 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 11 z 91

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.