logo

Logowanie
Pola nadziei oraz otwarcie Hospicjum Stacjonarnego PDF Drukuj

15. października, grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w corocznej akcji "Pola Nadziei". Tego dnia większość żorskich szkół sadziła cebulki żonkili przed budynkiem nowopowstałego hospicjum stacjonarnego.

Dzień 16.października (sobota) był natomiast olbrzymim wyzwaniem dla wolontariuszy z naszego gimnazjum. Podczas oficjalnego otwarcia Hospicjum Stacjonarnego im. Jana Pawła II dwunastoosobowa ekipa naszego szkolnego Wolontariatu zapewniła fantastyczną obsługę tego wydarzenia. Organizatorzy oraz zaproszeni goście (a było ich ponad 150!) doceniali wyróżniającą się postawę naszych uczniów, którzy ubrani w żółte koszulki z inicjałami Hospicjum, byli wszechobecni i służyli pomocą.

Serdeczne podziękowania dla Oli Mazur, Gabrysi Silwanowicz, Nikoli Książkiewicz, Natalii Kiwerc, Sonii Florczak, Roksany Dańczak, Karoliny Kuli, Oli Duziak, Kamili Wieczorek, Marty Fryc, Patrycji Rychlickiej oraz Pawła Samka.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć.

 

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.