logo

Logowanie
2013 - nie taki pechowy! PDF Drukuj

Oj, nie... choć nie było łatwo, utworzyliśmy grupę, która w końcu się skonsolidowała (a tak, właśnie skonsolidowała - zainteresowanych znaczeniem słowa odsyłamy do słowników).

Nową gazetkę, funkcjonującą pod tytułem ? (nie inaczej: szyldem naszej pracy stał się graficzny znak zapytania, dlaczego? wyjaśnień szukajcie w numerze pierwszym), ostatecznie tworzyli: Karolina Kopciowska z 3d, Marta Oleksy, Jakub Grzesiak, Łukasz Sieńkowski z 2c, Ada Dziubińska, Marysia Gaszka, Zuzia Jędrzejkiewicz, Julia Śrama z 1a.

Gazetka zaskakiwała niektórych tym, że zamiast wersji papierowej, powstała gablotkowa, czyli była umiejscowiona w gablotach na I piętrze obok pokoju Pani Dyrektor Prasnowskiej. DZIĘKI TEMU UCZNIOWIE ZAMIAST SIEDZIEĆ NA PODŁODZE PODCZAS PRZERW, STALI, CZYTAJĄC KOLEJNE NEWSY, A MATKA-ZIEMIA MOGŁA SPOKOJNIE ODDYCHAĆ, MAJĄC NA UWADZE, ŻE W G4, MYŚLI SIĘ O OSZCZĘDZANIU PAPIERU. W TEN SPOSÓB POŁĄCZYLIŚMY PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM.

Poniżej umieszczamy linki odsyłające do każdego numeru gazetki. Zapraszamy do przejrzenia efektów naszej pracy zespołowej. Zamieszczamy także zdjęcia z Dni Otwartych oraz karykatury, jakie pojawiły się w ?.

Aha! Niektóre ze stron, jak Rymoskop, mogą wydawać się "gołe", a to dlatego, że w wersji gablotkowej były przyozdabiane szkicami naszych uczniów. Nie umieściliśmy także rysunków gimnazjalistów, którzy chcieli pochwalić się swoją twórczością. Można je było podziwiać tylko w gablotce.

Niestety nieobecność opiekunki przerwała naszą dalszą działalność.

 

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.