logo

Logowanie
Dni otwarte w naszej szkole PDF Drukuj

Galerie zdjęć z roku szkolnego: <2003/2004> <2004/2005> <2005/2006> <2006/2007> <2007/2008> <2008/2009>

Drugie półrocze to czas, kiedy szóstoklasiści podejmują decyzję o wyborze gimnazjum. Takiego, które będzie rozwijać ich talenty oraz zainteresowania, najlepiej przygotuje do egzaminu gimnazjalnego, kończącego naukę w szkole. Wychodząc naprzeciw tym problemom postanowiliśmy zorganizować dni otwarte.

Podczas dwóch dni każdy może zajrzeć do naszej szkoły, zobaczyć oraz ocenić np. wyposażenie sal, warunków pracy itp. Co ważniejsze, oprowadzającymi są sami uczniowie. Opowiadają o sukcesach naszej szkoły, organizują różnego rodzaju pokazy oraz doświadczenia. Odpowiadają w miarę swoich możliwości na stawiane pytania.

 

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.