logo

Logowanie
Warsztaty językowe z Jimem PDF Drukuj

26 września, z okazji Europejskiego Dnia Języków, odbyły się w naszej szkole warsztaty z języka angielskiego, w których uczestniczyli uczniowie klas siódmych. Zajęcia przygotował znany i ceniony w Żorach nauczyciel z Irlandii Jim McCarthy, który prowadzi w Żorach szkołę językową Pascal Connect School. Podczas prezentacji Jim opowiedział naszym uczniom o swojej ojczyźnie, jej tradycjach, kulturze, sławnych postaciach z branży filmowej i muzycznej oraz o wielu innych ciekawostkach dotyczących zielonej wyspy Irlandii. Było ciekawie i wesoło!

W listopadzie Jim pojawi się w naszej szkole ponownie, aby poprowadzić warsztaty dla klas II oraz III gimnazjum. Już nie możemy się doczekać!

 

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.