logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
artykuły
2013 - nie taki pechowy! PDF Drukuj

Oj, nie... choć nie było łatwo, utworzyliśmy grupę, która w końcu się skonsolidowała (a tak, właśnie skonsolidowała - zainteresowanych znaczeniem słowa odsyłamy do słowników).

Więcej…
 
Kolejne lata pracy PDF Drukuj

Lata 2011 i 2012 naszej działalności będzie można śledzić w zakładce Kapitał Ludzki. Funkcjonujemy pod nazwą koło medialne. Dlaczego? Odpowiedzi szukajcie właśnie w podanych zakładkach.

Dołączamy zdjęcia ze "spotu reklamowego" naszej grupy tworzącej w tych latach gazetkę pt. "Zebra". Reklama była prezentowana na Dniach Otwartych Gimnazjum nr 4.

 
Żorski Festiwal Twórczości Dziecięcej 2011 PDF Drukuj

W 2011 roku uczestnicy naszego koła zdobyli II i III miejsce w kategorii gimnazja, pisząc niebanalne książki. Mowa o Klaudii Garczarczyk i Kamilu Wesołowskim. Wyróżniono także Daniela Gądka jako autora ilustracji.

 
Żorski Festiwal Twórczości Dziecięcej 2010 PDF Drukuj

Książka Klaudii Garczarczyk pt. "Ania" zdobyła w 2010 roku I miejsce na Żorskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej w kategorii "gimnazja".

 
Ocalić życie bezbronnego. Prace konkursowe. PDF Drukuj

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie o nagrodę im. ks. Jerzego Popiełuszki. Konkurs był organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, zajmujące się działalnością pro-life - obroną życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi pracami.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.