logo

Logowanie
Koncert charytatywny "Gramy dla Artura" PDF Drukuj

Drodzy Rodzice, Przyjaciele, Sympatycy szkoły

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny "Gramy dla Artura", który odbędzie się 26. stycznia 2019 roku o godz. 17.00 w Kinie na Starówce w Żorach.

Dziewięcioletni Arturek jest uczniem naszej szkoły. Niestety, od pewnego czasu chłopiec boryka się ciężką chorobą nowotworową. Zamiast wspólnej zabawy z rówieśnikami czy nauki w szkole, ostatni okres spędził w szpitalach, przeszedł operacje i chemioterapie. Przed nim jeszcze długi czas walki.

Społeczność naszej szkoły pragnie wesprzeć Artura i jego rodzinę w tym trudnym czasie choroby. Obecność Państwa na koncercie, podczas którego wystąpią uczniowie i nauczyciele (śpiewający i tańczący), będzie pięknym gestem wsparcia dla chłopca.

Obok "strawy" duchowej, będą mogli Państwo wziąć udział w aukcjach Prezentów-Niespodzianek oraz zasmakować wypieków przy filiżance dobrej kawy lub herbaty czy zaopatrzyć się w wytwory rękodzielnicze.

Zwracamy się z ogromną prośbą o dostarczenie organizatorom: ciast, ciasteczek, gadżetów na aukcję, wytworów rękodzieła do 25 stycznia 2019r. do godz.15.00 do budynku SP17 przy ul. Boryńskiej 38c (G4)

Sprawmy, aby była to nasza wspólna dobroczynna impreza. Dobro powraca!

Koordynatorzy koncertu:

Katarzyna Szczygieł

Hanna Lazar-Jęczmionka

Anna Gaszka

Izabela Staniec

Piotr Krówka

Tatiana Boras  (SP17 ul. Dąbrowskiego 15)

 

 

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.