logo

Logowanie




Konsultacje nauczycieli PDF Drukuj

Zajęcia pozalekcyjne I semestr 2016/2017

Nauczyciel

Rodzaj zajęć

Termin

Bartosiewicz Elżbieta

Koło informatyczne ECDL

 

Konsultacje

wt.8.00-9.35 (kl.3a,b)

czw.13.15-14.50 (kl.2b)

pt.15.45-16.30 oraz umówione indywidualnie

 

Biskupek Bożena

Konsultacje

śr. 16.35 - umówione indywidualnie

 

Dobrowolska-Skwara Katarzyna

Zajęcia indyw. (2C)

Konsultacje

pon.10.35-11.20

wt.15.45-16.30

 

Dudek Katarzyna

 

 

 

Frelich-Sygacz Ksymena

Koło biologiczne

Konsultacje

śr.8.00-8.45 i pt. 8.00- 9.40

umówione indywidualnie

 

Gajda Katarzyna

ZDW (3D)

ZDW (1A)

Konsultacje

śr. 14.05

czw.14.05

pt.9.40 (2c)

pon.14.50 (3c)

śr.14.50 (3b)

 

Gamża Paweł

Koło chemiczne

 

Konsultacje

wt 8.00-8.45

czw.14.00

śr. 15.40

 

Gaszka Anna

Koło

 

Konsultacje

pon. 7.05-7.50

wt.14.55-15.40

na bieżąco

 

Gawełczyk-Kretek Anna

Koło językowe (1B i 1E)

Koło językowe (kl.1)

Koło językowe (kl.2b i 3e)

konsultacje

pon.8.00

wt.8.00

pt.8.00

umówione indywidualnie

 

Heesch Danuta

Koło jęz. angielskiego (kl.2a)

Konsultacje

śr.8.00-8.45 i pt.8.00-8.45

umówione indywidualnie

 

Janczak Janusz

Koło informatyczne

Koło historyczne

wt.14.00

czw.14.55

 

Jaszczuk Barbara

Koło dla klas 3

Konsultacje

pt.16.00- 17.30

umówione indywidualnie

 

Kołodziejska Urszula

ZDW (kl.2D)

ZDW (kl.3A)

ZDW (kl.3B)

ZDW (kl.3D)

Koło matematyczne

wt.14.05-14.50

wt.14.55-15.40

czw.8.00-8.45

czw.8.50-9.40

14.05-15.40

 

 

Krakowiak Zbigniew

SKS

ZDW (Szybkie czytanie)

pon. 17.30-19.00

czw. 16.30-17.30

 

Kretek Krzysztof

Konsultacje

umówione indywidualnie

 

Krówka Piotr

Koło gitarowo- ukulelowe

wt. 16.40-18.00

 

Lazar Hanna

SKS siatkówka dziewcząt

Fitness dziewcząt

pon.15.40-17.20

śr.8.00-8.45

 

Orszulik Danuta

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego (kl.3e)

ZDW (kl.2e)

konsultacje

śr. 15.45-17.15

 

śr.17.15-18.00

umówione indywidualnie

 

Owczarek Grażyna

Konsultacje

czw.14.05- 14.50

 

Palarz Ewa

Koło języka niemieckiego (3A,2A, 1E)

Konsultacje

czw.14.05

 

umówione indywidualnie

 

Peła Luiza

Koło integracyjno-teatralne

 

 

Pietruszka Mateusz

Spotkania środowe

Projekt "Kino pod prąd"

II i IV śr. miesiąca 19.00

IV sob. miesiąca 13.00

 

Pietrzykowska- Janczak Beata

Koło geograficzne (2A)

Koło geograficzne (2C)

Konsultacje (kl.3)

Konsultacje

czw. 8.00-8.45

czw.14.00

pt.14.00

umówione indywidualnie

 

Prasnowska Urszula

Konsultacje

Projekt

pt.  (1c, 2c)

pt . 14.55-15.40

 

Rybak - Wojaczek Lucyna

Koło (gazetka) (1A)

Koło języka polskiego (2C)

Zajęcia indywidualne (1A)

Koło języka polskiego (2A)

Konsultacje

śr.8.50-9.35

czw.8.00-8.50

pt.8.30-9.30

pt.9.40-10.25

śr.15.45-16.30

 

Socha Ewa

Koło WOS

Koło Dzieje Żor

Koło ?9-ciu z Wujka?

konsultacje

pon.14.55-15.40

pon.16.35-17.20

pon.17.25-18.10

pon.15.45-16.30

 

Staniec Izabela

Koło językowe (kl.1)

Koło językowe (kl.3)

Konsultacje

pon.10.35-11.20

pon.14.55-15.40

pt. 8.00

 

 

Syzdek Mariusz

Konsultacje

umówione indywidualnie

 

 

 

Szczygieł Katarzyna

Szkolne Koło Wolontariatu

Projekt "Kino pod prąd"

"Spotkania środowe"

wt.15.00- 16.30

IV sob. miesiąca 13.00

II i IV środa 19.00

 

Szostak Monika

Koło matematyczne (kl.2)

Koło matematyczne (kl.1)

ZDW (kl.1)

ZDW (kl.2)

śr.8.00-8.45

pt.15.45-16.30

pon. 8.00-8.45

wt.8.00-8.45

 

Tide Leszek

ZDW (2A)

ZDW (3C)

Konsultacje

pon.8.00-8.45

wt.9.40-10.25, czw. 9.40-10.25

wt.8.50-9.35 (1a dziew.)

śr. 8.00-8.45 (1a chł)

 

Tomczak Aleksandra

Koło (kl.3A)

Koło teatralne

konsultacje

pon.14.05-14.50

czw.14.55

pon.14.55-15.40

 

Trojnar Marta

Koło artystyczne

wt.15.00-16.30

 

Wójcik Kamil

Konsultacje

umówione indywidualnie

 

Wóltańska Ewelina

Koło języka polskiego

 

konsultacje

pon. 14.50

wt.14.50

wt.8.50 i pt. 14.00

 

Wrożyna Wojciech

Konsultacje

umówione indywidualnie

 

Zelcer-Maleszewska Kornelia

Koło artystyczne

Konsultacje

wt.15.45-16.30

umówione indywidualnie

 

Zwyrtek Agnieszka

Koło teatralne

co drugi poniedziałek 16.00-18.00

 

 

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.