logo

Logowanie
feed-image Feed Entries
teatralne
Dzień Sztuki z 1d. PDF Drukuj

Oj, dzieje się, dzieje! Jak to zwykle u dziewczyn. Ile tu zmian, nie po raz pierwszy za nimi kompletnie nie nadążam. Dziewczyny rezygnują, wymieniają się rolami, tańczą, śpiewają...  anegdoty z życia opowiadają.   Próby czasami idą topornie, mam nadzieję, że w Dniu Sztuki spisza się wybornie. Niczego więcej Wam o nich nie zdradzę, tylko 20. Marca na salę gimnastyczną zaprowadze.  Tam Piotr Kędziora i Wojtek Miller wykonają pewną scenkę - niezły nudy killer. Ha!

Grupa przygotowuje przedstawienie w oparciu o scenariusz napisany przez  Pani W.

Więcej…
 
Spotkania z 1e. Przygotowania do Dnia Sztuki. PDF Drukuj

Aktorzy wywodzący się z klasy sportowej wybrali dość nietypowy scenariusz. Sami tworzą oryginalną grupę. Szczególnie zaskakuje Monika, która pod wpływem roli zmienia się nie do poznania. Baaardzo twórczą osobą okazuje się Wiola, jej pomysł z... aaa! Nie zdradzę, oglądajcie uważnie występ. Muszę wspomnieć o niesamowitej Weronice i subtelnej Martynie. Wisienką, a raczej wisienkami na tym torcie są mężczyźni. Gdyby ktoś chciał zapytać słowami piosenki ?Gdzie Ci mężczyźni?, równie śpiewająco można odpowiedzieć, że w klasie 1e. Poniżej możecie zerknąć do scenariusza Pani Beaty Kieras, który pozwoliliśmy sobie zmienić. Możecie też rzucić okiem na zdjęcia, które powstały na próbie odbywającej się w domu Martyny. Tak! W domu!!! Próby mogą stać się doskonałą okazją do pobycia ze sobą także poza szkołą.

 

Więcej…
 
Nowy rok - nowe wyzwania. Próby z 1c PDF Drukuj

 

W związku ze zbliżającym się Dniem Sztuki Czworczość i Godziną Sztuki Teatralnej,  podczas której mają wystąpić klasy pierwsze, w naszej szkole i nie tylko w niej odbywają się próby na podstawie zmodyfikowanych scenariuszy. Poniżej zamieszczamy tekst Adama Zemełki,  który w oryginale nosi tytuł Spisek. Pozwoliliśmy sobie opracować go na nowo. Oprócz tekstu możecie obejrzeć zdjęcia,  które dokumentują prawdę, że sztuka łączy. Dziewczyny z 1c, by przećwiczyć swoje role i przygotować charakteryzacje,  spotkały się w domu jednej z nich. To dopiero Gratka! Faustyna dodam! Ale, ale... najlepiej zrobię, oddając głos samym bohaterom tego zamieszania.

 

Więcej…
 
Kolejne lata pracy PDF Drukuj

Lata 2011 i 2012 naszej działalności będzie można śledzić w zakładce Kapitał Ludzki. Funkcjonujemy pod nazwą koło medialne. Dlaczego? Odpowiedzi szukajcie właśnie w podanych zakładkach.

Poniżej umiesz
czamy kilka zdjęć, które opowiadają historię tajemniczej zjawy, pojawiającej się na cmentarzu w Rynku.


 
Już jest! Jedyna taka! Oryginalna! FILMOTEKA GIMNAZJUM NR 4. PDF Drukuj

A w niej znajdziecie takie tytuły jak: Zielono mam w głowie, Nigdy nie mów nigdy, Obiadek (inspirowany twórczością M. Musierowicz) i ostatni nasz film, który powstał na potrzeby konkursu. Wszystkie filmy znajdują się w bibliotece i można je wypożyczyć.

W tym miejscu prezentujemy scenariusze do filmów, niektóre w wersji mocno roboczej, ale zawsze oryginalnej.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Dla rodziców

działanie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.